Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BenimSitem1993 Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

BenimSitem1993 Röportajımız Empty
MesajKonu: BenimSitem1993 Röportajımız   BenimSitem1993 Röportajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:11 pm

İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...
Adım Vahap.Yaşım 15 ama 16 diyebiliriz. : ) İstanbul'da yaşıyorum 13 yıldır.Veri Tabanı Programcılığı bölümünü okuyorum. : )

Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?

Hemen hemen 1.6 seneye yakındır...

Peki İlk Siteniz benimsitem1993 miydi ?

Hayır ilk sitem benimsitem1993 değil.Çok saçma isimler buluyordum.İlk sitem çok saçma ama "7-gfunkclup" idi.Şimdi ne alemde haberim yok. : )

benimsitem1993 Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?

Ben herkes gibi işin özür şudur budur demeyeceğim.Çok sıkıcı oluyor. xD Ben milletin sitesine uğrarım yorumumu yaparım onlarda beni ziyarete gelirler.Yani benim tavırlarımı sevdikleri için.Bende bunu siteme yansıtıyorum buda çok seviliyor..

İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

Şimdiki halinden daha iyisini yapmak.Eğlence amaçlı bir site olması.Eğlendirirkende aradan bir şeyler öğretmesini sağlamak benim ilk hedefim.Hit 2'nci plandadır benim için her zaman..

Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

Toplist listelerine kayıt olsun derler her zaman ben oldum hiçbir faydasını görmedim.Çünkü tek siz yoksunuz oraya kayıt olan.Doğal olarak size gelen trafikte bölünüyor.Size belki çok az kalıyor bu yüzden toplistlere kayıt olmayın.Siz ziyaretçinin ayağına gidin.Siz ona mesaj yazdığınız zaman muhtemelen oda sizin sitenizi merak edecek bu kim acaba diyecek ve gelecek.Bir zamanlar böyle yapıyordum ve çok tutmuştu.PR1 olmuştu.Ama B-S kapandı vs. derken düştü. : ( Önerim müşterinin ayağına gidin. : )

Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

Karşımdaki kişinin eğlenmesini iyi vakit geçirmesini sağlayacak renk stilini uydurmak.En önemlisi siteyi cıvıl cıvıl edecek bir tasarım keşfetmek. : ) O zaman siteye girecek kişi sürekli bağımlısı olur. : ) Eğer bir site yapacaksanız KOd sitesi yapmayınız.Şu an çok kod sitesi var. ; )

Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

Malum okullar (malesef) açılıyor.Şu an her zaman ki gibi yaptığım şeyi yapıp siteyi kapatacağım.Ama Yarı yıl tatilinde iyi bir tasarım yapmayı düşünüyorum.

Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

Açıkçası Tasarımımı isteyen pek olmadı.Çünkü ben tr.gg sitelerine uzman tasarımlarımı eklemiyorum.Vakit almicak tasarımlar ekliyorum ve bunlar üzerinden yayınlıyorum.
Dediğim gibi ben renklam amaçlı değil arkadaş çevresi ve bilgilendirme amaçlı bedava-sitem'deyim.

Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

Forumda lütfen bazı kuralları ihlal edenler küfür edenler var.Onların bu davranışlarından vazgeçmelerini buradan söylüyorum..

Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... DesingXxKod Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..

Sizede..
http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

BenimSitem1993 Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HediyeliYarışmalar Röportajımız
» Add-Url Röportajımız
» Scriptype Röportajımız
» TunaBerkbo Röportajımız
» BsCity Röportajımız