Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Scriptype Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Scriptype Röportajımız Empty
MesajKonu: Scriptype Röportajımız   Scriptype Röportajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:08 pm

Desing XxKod :
İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...

17'ye 27 ekim 2009'da giricem. aynı zamanda lise 3 yabancı dil bu sene.

Desing XxKod :

Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?

bs kurulduğundan sonra pek geçmedi ben başlayalı

Desing XxKod :
Peki İlk Siteniz scriptype miydi ?

değildi tabi ki de. terrylampard.tr.gg ilk sitem.

Desing XxKod :
scriptype Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?
sadece özgün olarak. tr.gg'deki sitelerin 90% taklit olduğu için taklit edilecek kalitede site yapınca haliyle böyle olur.

Desing XxKod :
İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

hedeflerim arasında tr.gg yok x) büyük bi web şirketinde çalışmak veya kendim arkadaşlarımla kurmak

Desing XxKod :
Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

pagerank önceden önem verdiğim bişeydi. öyle ki benim için en önemli şeydi. şimdi ise sitede bi defa kendim bi iddiam yoksa pagerankın hiç bi anlamı olmadığını biliyorum. pr kazanmak isteyenler: öncelikle sitenize bi bakın. o pr'yi kazanınca ne yapıcaksınız. link takas, en fazla 3-5 kontör karşılığı olabilir. onun dışında sadebe bir göstergenin belli bir yerine kadar gelmiş yeşil ince bir çubuktan farksızdır.

Desing XxKod :
Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

özgün ve yaratıcı olmaya.

Desing XxKod :
Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

tasarımını her ne kadar açıldığından beri aynıymış gibi görünse de aslında nerdeyse her gün güncellerim. sürekli eksikleri gideririm. son günlerde yeni özellikler de ekledim. ama bundan sonra çok büyük değişiklikler düşünmüyorum. sadece düzeltmeler.

Desing XxKod :
Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

Tasarımımı beğenenler olabilir, elde etmek isteyenlerin canı cehenneme. hiç bir şekilde hiç bir sitemin tasarımını paylaşmadım. tabi ki bundan sonra da böyle bişey olmuycak. forumda yeterince embesillik yapıyolar, ben bunun en büyük muhalefeti olarak kendimi alet ediceğimi sanmıyorum embesillliklerine.

Desing XxKod :
Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

taklit etmeyin, çalmayın, tasarımı google images'den bulduğunuz resimlerden oluşturmayın. bi yerde gördüğünüzü hemen sitenize koymayın. farklı düşünün. eksikleri görün. özgün olun.

Desing XxKod :
Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... DesingXxKod Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..
http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

Scriptype Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Add-Url Röportajımız
» HediyeliYarışmalar Röportajımız
» Magic-Net Röportajımız
» Tasarist Röportajımız
» CinCocuk Röportajımız