Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HediyeliYarışmalar Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

HediyeliYarışmalar Röportajımız Empty
MesajKonu: HediyeliYarışmalar Röportajımız   HediyeliYarışmalar Röportajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:13 pm

Desing XxKod :
İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...

Tunaberk Buğra Özer. İsmim uzundur. 15 yaşındayım. Ümitköy Anadolu Lisesi'ne gideveğim. Futbol'u severim. Kendi müzik kayıtlarım vardır HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?
7. sınıfımız için site yapmıştım. O da 2007'nin sonları ya da 2008'in başlarıydı HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Peki İlk Siteniz www.hediyeliyarismalar.tr.gg miydi ?

Hayır HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley www.toplukonut7b.tr.gg ilk sitemdi HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
www.hediyeliyarismalar.tr.gg Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?

Aslında dürüst olmak gerekirse çokta tanınılmıyor. Eskiden daha çok tanılırdı. Bunu insanları eğlendirerek yapmıştım HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley Eskiden herkes eğlenmeye bakıyordu. Şimdi ise herkes hite bakıyor HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

İleride web tabanlı bir oyun yapmayı düşünüyorum. Epey zor bir şey. Hazır kodlar yok. Ogame tarzı ama o kadar profesyonelce değil HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley
Bir de 1-2 proje daha var....

Desing XxKod :
Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

Hitcanavarına üye olunca hit geldi HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley PR 0 HediyeliYarışmalar Röportajımız Sad
Ama hit önemli değil benim için. Asıl önemli olan siteme giren kişilerin bir şey öğrenmesi, eğlenmesi, gaza gelmesi vb. HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

Bilmem. Bu tasarım ilk tasarımımdı. Doğaçlama oldu diyelim HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley İlk tasarımım da turuncu ağırlıklıydı. O yüzden turuncu ağırlıklı yaptım HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

Hediyeli Yarışmalar sadece yarışma düzenleyip hediye dağıtacaktır HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

İstiyorsanız hemen vereyim tasarımı HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

Sağlıcakla kalın, eğlenmenize bakın HediyeliYarışmalar Röportajımız Smiley

Desing XxKod :
Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... DesingXxKod Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..

Ben teşekkür ediyorum. Size de iyi günler, iyi bayramlar... ,
http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

HediyeliYarışmalar Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Add-Url Röportajımız
» Magic-Net Röportajımız
» Tasarist Röportajımız
» CinCocuk Röportajımız
» ÖnderTeam Röportajımız