Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Magic-Net Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Magic-Net Röportajımız Empty
MesajKonu: Magic-Net Röportajımız   Magic-Net Röportajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:07 pm

İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...

Cevap : Adım Engin.İstanbul'da yaşıyorum memleket Rize.Yaşıma gelince 17 yaşındayım lise 2'ye gidiyorum bu sene.Ayrıca sürekli uğraşlarım bedava-sitem ve basketbol.

Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?

Cevap : Ne zaman kayıt olduğumu hatırlayamayacak kadar uzun zaman oldu ama sanırsam Aralık 2007 olmalı ilk uğraş verdiğim sitemi bu tarihte açtım.

Peki İlk Siteniz magic-net miydi ?

Cevap: Hayır değildi (zaten çoğu b-s'liye bunu sorsan hayır der Magic-Net Röportajımız Cheesy).Daha önce bir şirket sitesi ile uğraşıyordum şirket sitesiyle olan uğraşıma son verdim çünkü gerçekte web alanında bilgi vermeyi daha çok amaçlıyordum.Bu siteyi bu yüzden açtım.

magic-net Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?

Cevap: Genel olarak web alanında fazla bilgi verdiği için sitem bu kadar biliniyor sanırsam ama hedefim belli daha ileriye daha iyiye...

İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

Cevap: Diğer soruda söylediğim gibi daha iyiye daha ileriye...Öncelikle bir bedava-sitem sitesi değilde bir internet sitesi olacağım sitemde b-s ile ilgili kodlar vs. gibi şeyler bulunmayacak bilgisayarını seven siteme girsin diyorum b-s'yi seven değil Magic-Net Röportajımız Cheesy

Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

Cevap: Hit kazanmak çoğu kişinin sandığından daha zorlu bi olay sitelerimize hergün onlarca kişi giriyor ama hepsi ertesi gün "bak ben şu sitede şunuda bulabilir miyim acaba" diye soruyor mu kendisine merak ediyorum doğrusu.Öncelikle bunu sağlamak gerekli kalıcı hit.Pegarenk konusuna gelince tamamiyle ne kadar iyi bir webmaster olursan o kadar pegarenk değerin artar bunun hitle alakası yok sitene bakmanla alakası var.Bakımlı site her zaman güzeldir.

Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

Cevap: Basit,sade ve güzel bunlar yeterli olağan üstü tasarımlara gerek yok benim alanımda hizmet veren siteler bu şekilde olsalarda hepsine gülerdim herhalde.

Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

Cevap: Evet vardı ve bunu zaten hayata geçirdim tasarım değişti içerik çok yakında..

Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

Cevap: Eski tasarımımı isteyen varsa iletişime geçmesi yeterli kodları ayrılmış şekilde elinde.

Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

Eski Dostlar Eski Dostlar...

Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... DesingXxKod Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..
http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

Magic-Net Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası