Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevval Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sevval Röportajımız Empty
MesajKonu: Sevval Röportajımız   Sevval Röportajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:15 pm

Desing XxKod :
İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...
Adım Şevval 13 yasındayım yuzmeyı severım dedıkodu favorım vs vs vs =D

Desing XxKod :
Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?
05.08.2007 21:11:06 Bu andan itibaren =D

Desing XxKod :
Peki İlk Siteniz sewalcee miydi ?
Cıx değildi.Ilk sıtemı sorarsanız adını bile unuttum yhaa =D

Desing XxKod :
Sewalcee Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?
Beğenılen kısmı yanlıs.Sewalcee tam olarak sıte olmadıgı ıcın begenılmıyo.Dıger sıtelerım de bu kadar tanınmıyodu.Ama bılınenlıgı sorarsanız forumda sureklı fınk atıyorum.Arkamdan deli/psikopat gibi sıfatların kullanılması milletin sitemi merak etmesini sağlıyodu.Vs vs vs.

Desing XxKod :
İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?
Hmm..Sey...Iı...Valla su anda sıte yapmaya hıc nıyetım yok xD Eger ılerde adam gıbı sıte yaparsam Mıstanbula benzesın derım =D Herkesın dılınde sureklı guncellenın bı sıte yabmak ısterdım.

Desing XxKod :
Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?
Tabıkı kanka yapmaz mıyım.Sadece forumda takılmak ıcın actım yazısını mıllete gostermek ıcın neler yabtım xD Acıkcası sıtem yok ve bu yuzden bu soruyu es gecıyoruuuuzz.

Desing XxKod :
Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?
Hmms Sey yaa =D Sureklı sıte soruları ama olmuyo bole.Ozel hayatı falan sorsan ölür müsün Sevval Röportajımız Cheesy Bak sorun olmazsa ek sorular ıstıyorum,ıcınde ozel hayat olan,sıte gecmeyen xD
Yha bıldıgınız gıbı mor bı ekran vardı.Acıkcası onu ben hazırlamadım =D Ersel sagolsun sadece renk belırttım.Rengın guzellıgıne dıkkat ettım/ettırdım dıyebılırız =D

Desing XxKod :
Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?
Bır sure sonra sadece forum ıcın actım yazısını değiştirebilirim ama şu anda onla uğraşamam Sevval Röportajımız Cheesy

Desing XxKod :
Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?
Oyle bır sey olsaydı..Asla yabmazdım asla asla asla asla asla!Yasasın kotuluk mu desem ne desem(6)Yasasın kotuluk.Amın.

Desing XxKod :
Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?
Forumu ıssız bırakmayın.Bı de sey arkamdan dedıkodumu yapın taam mı xD

Desing XxKod :
Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... DesingXxKod Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..

Zaaa Koptum xD
http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

Sevval Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası