Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Net-Tr Röpoartajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Net-Tr Röpoartajımız Empty
MesajKonu: Net-Tr Röpoartajımız   Net-Tr Röpoartajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:11 pm

İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...

Adım Emincan, Yaşım henüz 15 (: İzmir'de doğdum, Manisa memleketim. Balıkesir'de yaşıyorum..
Bu kadar yeterli sanırsam. Fazla bahsetmeyi sevmem hayatımdan. (:

Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?

Bedava-sitem açıldıgı aydan bu yana. 20 Haziran 2007'den beri..

Peki İlk Siteniz net-tr miydi ?

Net-tr değildi. Emoyapim adlı bir sitem vardı, isminden yanlış anlaşılmasın. Eskiden Emo derlerdi.. (:
Şimdiki tabiri değişik tabiiki.

net-tr Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?

Yardımlaşarak ve insanlara dostlukla yaklaşarak diyebilirim bu sorunun cevabına.
Kısa ve öz (:

İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

Net-tr ile ilgili bir hedefim yok, olamaz zaten. Şuanlık bir hedefim yok, ilerde hayat neyi gösterir bilemem.
Reklam şirketi olabilir.

Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

Bu konu hakkında çok yazılacak şeyler var.. Sitemin Webmaster Makaleleri bölümünü tavsiye ediyorum.
Makalelerde bana ait olduğundan dolayı benim görüşlerimide görüceksiniz.. (:

Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

Düzenli olmasına, ziyaretçilerin istediği şeyi bulabilmesine, menünün uygun ve başlık resminin doğru boyutlarda olmasına..
En önemlisi benim kriterimde '' sade '' olmasına.. (:

Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

Yok.. Zaten daha yeni yeniledim. Eskiden genel bir içeriğe sahipti, şimdi sırf Web & Bilgisayar üzerine.

Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

Tabiikide.. Şimdi bile yayınlayabilirim, sorun olmaz benim için.
Yeterki isteyin. (:

Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

Sitelerine yasak olan içerikleri barındırmamalarını, kurallara uymalarını, siteyi bir amaç pahasına kullanmamları..
Forum içinde söyliyeceğim eleştiriye açık olmaları, herşeye moderatör gibi atlamamaları, uygun yere uygun başlık açıp forumu kirletmemelerini diliyorum.. (:

http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

Net-Tr Röpoartajımız
1 sayfadaki 1 sayfası