Genc Paylaşım 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Paylaşım 1

Paylaşımın Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OneTake Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

OneTake Röportajımız Empty
MesajKonu: OneTake Röportajımız   OneTake Röportajımız Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:09 pm

Desing XxKod :
İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...

Adım Osman Soyadım YILmaz Batmanlıyım ,

Desing XxKod :

Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?

B-S iLe iLGileli 6 ay oldu ,

Desing XxKod :
Peki İlk Siteniz xxxxx miydi ?

Hayır ilk Sitem www.dijitalli.tr.gg iDi,

Desing XxKod :
xxxxx Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?

Onetake.tr.gg iÇin Çok Emek Sarfettim Onun iÇin o Kadar meşhur oldu,

Desing XxKod :
İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

iLerideki hedefim .com lu veya netli site açma ve açaçağım kendi sitemin sahibi olmak istiyorum ,

Desing XxKod :
Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

Hit Arttırmak iÇin iLK önce Hit Sitelerine Kayıt OLup Hit Kazanıyordum 1 hafta falan hit siteleri iie ilgilendim başkada yok sonra siteyi kendi doğal haline bırakmayı uygun buldum
Pagerank Arttırmak Hakkında Azcık Bilgi Vereyim Pagerank Dediğinizde sitenizin içeriği sadece size ait veya sitenizin gerçek yüzü diyelim pagerank arttırmak istiyorsanız Herzaman Bunu Aklınıza Not Edin Hiç Kimsenin Yapmadığı Paylasımları Yapma Kendi Sitenizi Güncel Tutun Arama Motorlarına Kayıt olsanız sizin işinize çok yarar arama motorları size zamanla hit te sağlıyor..onun için pagerank güncel tutmak için sitenizide güncel tutun,

Desing XxKod :
Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

Sitemin Tasarimini Hazirlarken İLK ÖNCe Hiç Kimse Görmediği VeYa Hiç kimsenin Aklına Gelemeyeceğini Düşündüm Tasarımımı iLK gören Çok Güzel Olmuş Demesi...Başkada Birşey YOk,

Desing XxKod :
Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

Tabikide Sitemin Tasarimini Değilde İçeriğini Hergün Güncelleme Gibi Bi düşüncem Var. Vede En Az HerGün Siteyi Güncellerim,

Desing XxKod :
Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

Ewet Biliyorum Bazı Kişilerin Tasarım Yapanlardan Benim SiteninKi GiBi Yapmasını iSTiyordu Ama Hiç Kİmsenin Yaptiğini Düşünmüyorum Vede Tasarimimi Değiştirirsem Forum Sitemden Yayınlıyacağım.,

Desing XxKod :
Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

B-s Kullanıcılarına Sitelerinde Mutluluklar Dilerim Ve Hayatta Başarılar,

Desing XxKod :
Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... DesingXxKod Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..
http://gencpaylasim1.eniyiforum.net

OneTake Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası